Çağrı Merkezi: 0 530 289 55 24

12 'li Paket Bambu Dikişsiz Uzun Diyabetik Çorap

275,00 TL
360,00 TL
Marka Remix Trend
Ürün Açıklaması

Remix Trend Erkek Bambu Uzun Diyabetik Çorap Modelleri

 

Diyabet hastalığında kan dolaşımı bozukluklarının neden olduğu yaraların tedavisinde destek ürünü olarak kullanılan diyabet çorabı, diyabetli hastalarının günlük yaşamı daha rahat bir şekilde sürdürmesine yardımcı olur. Diyabet çorabı özel dokuması sayesinde ayaklara basınç yapmaz.

Ürünlerimiz en yüksek bambu elyaf oranına sahip 200 iğne arasıve dikişsizdir. %85 oranında bambu %12 oranında Polyamid ve %3 Elasthan dan oluşmaktadır. (Polyester İçermez.)

Bambu Elyafının en önemli özellikleri;

  • Doğal anti-bakteriyel dir.
  • Çok hafif olması dolayısı ile ayağınızda yokmuş gibi hissedersiniz.
  • Ayaklarınıza serinlik hissi verir.
  • Kaşmir ve İpek tuşe sine en yakın yumuşaklıktadır.
  • Ayaklarınızda oluşan teri anında emer.
  • Ayaklarınızın hava almasına yardımcı olur.

 

Bu ürünümüz ayakta yokmuş gibi bir his verir bu sayede kan dolaşımında ayaklarınıza basınç yapmadığı için diyabet hastası olanlar için rahat bir kullanım sunar her mevsim giyilebilir.

 

Yıkamalı:

Ürünlerimiz yıkamalıdır. Aynı Zamanda Kokulu Parfümlüdür. Çekme yapmaz renk vermez. Bambu elyafından özel olarak üretilmiştir.

 

Sıkmayan Lastik:

Sıkmayan Lastiği sayesinde, ayaktaki kan dolaşımının gün boyu rahat bir seviyede olmasına engel olmaz. Bu sayede Kan dolaşımı problemi nedeniyle oluşabilecek şişme riski en az seviyeye iner.

 

Kavrayan Konç:

Ayak bileğinizi kavrayan konç bölgesi sayesinde bacaktaki kan dolaşımının rahat olmasına imkan verir. Özel örgü tekniği ile üretilmiştir. Bu sayede gün boyu bacak ve ayağı maksimum rahat ettirmeyi sağlar.

 

Tavşan Kulağı Topuk:

Tavşankulağı tabir edilen şekilde özel ayarlanarak örülmüş topuğu sayesinde ayağa kan giden ana damarı sıkmayarak kanın bu damardaki akışını engellemez. Çorap topuğunun ayakta dönmesini ve bu sebepten oluşabilecek rahatsızlığı tamamen ortadan kaldırmış olur.

 

Dikişsiz Burun:

Dikiş bulunmayan burun bölgesi sayesinde parmak ve tırnak bölgesinde sürtünmeden kaynaklanan yaralanmaları önler.